TARİHÇE

1960’lı yıllarda tarım ve yem sektörüne hammadde, yem ticareti ve hayvancılık ile başlayan firmamız, 1997 yılında bölgenin ve ülkenin ihtiyaçlarına göre karma yem imalatı yapmak üzere bugünkü fabrikamızda üretime başlamıştır.


Çöğenler Yem, tarım ve hayvancılık sektörünün gelişmesi, ileri teknoloji bakım ve besleme imkanlarının hayvancılık sektörüne getirmiş olduğu yeniliklere, bünyesinde bulunan laboratuvar , ar-ge ve inovasyon yatırımları ile en kısa sürede uyum sağlamış, bölgesinde ve karma yem üretiminde kalitesi ve istikrarlı üretimiyle sektörünün en güvenilir ve en güçlü markalarından biri haline gelmiştir.


Daha ilk gün “Kaliteli Üretim -  Güvenilir Yem” ilkesi ile yola çıkan firmamız “Yemde kalite, kalitede istikrar” sloganıyla üreticilerimizle elele vererek daha  güvenilir hayvansal üretim daha sağlıklı nesillerin yetişmesi için tüm çalışanlarıyla vargücü ile çalışmaya devam etmektedir.

Günümüzün ve geleceğimizin sağlıklı, yaşam kalitesi yüksek bireylerin doğal beslenmelerindeki ilk halkalarından olan yem sektörünün içerisinde yer alan Çöğenler Yem sorumluluklarının bilincinde olarak en doğal ve en sağlıklı yem üretimi ile uzun seneler üreticilerimizin ve insanımızın yanında yer almaya devam edecektir.
"Anadolu medeniyetlerinin hüküm sürdüğü bu topraklarda, emeğin ekmeğe dönüştüğü, alınterinin büyüttüğü bir ülke düşünün. Tarım ve hayvancılığın, ülke ekonomisinin ve teknolojisinin gelişmesinde büyük payı olduğunu bilerek, her yeni doğan güne geçmişimizden aldığımız ilham ve azimle yeniden başlıyoruz.

İnteraktif

Fotoğraflar/Videolar/Online Katalog

HAVA DURUMU

KONYA º C 30.11.2021 Salı
Hava Durumu
Döviz Kurları
Borsa Fiyatları